Radikal Bilgisayar

 Anasayfa / Hizmetlerimiz / Yazılım

Radikal Bilgi İşlem Sistemleri Ltd. Şti. olarak;

 

Logo yetkili bayisiyiz. Satış, satış sonrası eğitim ve destek konularında yetkili olarak hizmet vermekteyiz. Bazı entegrasyon projeleri için yeni çözüm ihtiyaçları gerekirse entegre sizin için özel yazılımlar entegre etmekteyiz. E-Fatura, E-Defter, mobil satış, stok takibi, üretim takibi... ya da ihtiyaç duyduğunuz farklı bir alan... Siz sadece ihtiyacınızı bildirin biz projelendirelim!

 

Bilgisayar satış, donanım, servis; sistem entegrasyonları ve network çözümleri, internet erişimi, envanter takibi, her türlü bilgi işlem ürünü tamir ve bakımı, ihtiyacınız olabilecek her türlü program (muhasebe, anti-virüs, şahsi yazılımlar, güvenlik ve yedekleme ara yüzleri...vb), satış, eğitim ve teknik desteği, güvenli ağ paylaşımları (ISS, VPN...), server kurulum ve teknik desteği, ofis programları, işletim sistemleri ve lisanslamaları, uzaktan erişim, web tasarımı, hosting, domain tescili, kurumsal bakım anlaşmaları gibi bir çok konuda bilgi işlem ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

 

Firmamız gelişen ve değişen tüm ihtiyaçları karşılamak adına her geçen gün çıkan yeniliklerle beraber kendini de yenilemektedir. Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.