Logo Bussiness Solitions

 AnaSayfa / Logo Çözümleri

LOGO, yalnızca yazılım değil, ihtiyaçlarınızı karşılayacak, kurumunuzun katma değerini artıran ve verimlilik sağlayan bir platform sunar. Bugün biz, teknolojimizi, kurum içi ve dışı uzmanların bilgi, üretim gücü ve deneyimiyle birleştirerek hazır çözümlerin ötesinde verimlilik sağlamak için çalışıyoruz.

LOGO çözümleri sizlere birbirini tamamlayan ve uyarlanabilir bir ürün ailesi sunar.

LOGO çözümleri teknolojik olarak açık platformludur, yüksek performansa sahiptir, en düşük sahip olma maliyetini sağlar, yaygın çözümler ve platformlar ile sinerji oluşturur. Ayrıca, değer katan teknolojik çözüm ve hizmetlerle firmaların rekabet gücünün artırılmasına katkıda bulunmaktadır. Bu kapsamda, E-İş Çözümleri (B2B, B2C) E-Tedarik Zinciri, Yönetim Karar Destek Sistemi Konsolidasyon, Uygulamalar Arası Entegrasyon çözümleri sunulmaktadır.

Logo Go Plus

GO PLUS, farklı sektörlerden KOBİ lerin tüm temel süreçlerini verimli bir şekilde yöneten, kullanımı en kolay iş uygulamasıdır.

 


Devamı +

Logo Tiger Plus

İşletmelerin kurumsal ve operasyonel stratejilerini destekleyen, İşletme ile tam uyum sağlayan, büyüme sürecini tam olarak destekleyen,bir ERP çözümüdür.

 


Devamı +

Logo Enterprise

Satın alma, üretim ve dağıtım özellikleri, bu temel faaliyetleri destekleyen ve sonuçlarını analiz eden orta ve büyük ölçekli işletmeler için geliştirilmiş bir ERP çözümüdür.


Devamı +

E-Fatura

Faturaların elektronik belge olarak düzenlenmesi, elektronik ortamda iletilmesi ve yine elektronik olarak muhafaza ve ibraz edilmesi, e-Fatura çözümleri


Devamı +