Radikal Bilgisayar

Radikal Bilgi İşlem Sistemleri Ltd. Şti. olarak;

 

 

Her geçen gün değişen, gelişen ve yenilenen teknolojide ilklere imza atmak için 1999 yılında kurulan Radikal Bilgi İşlem Sistemleri San ve Tic. Ltd. Sti. ; bilgi teknolojileri sektöründe kurumsal ağ, data güvenliği ve sistem entegrasyonları ile ilgili yeni oluşumlara adını yazdırmak ve var olanı koruyup geliştirmek adına profesyonel olarak çalışmaktadır.

 

Firmamız gelişen ve değişen tüm ihtiyaçları karşılamak adına her geçen gün çıkan yeniliklerle beraber kendini de yenilemektedir. Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Satışını yaptığımız ürünlere sahip çıkmak ve sonrasında müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

 

İster büyük ölçekli işletme olun, ister kobi ya da ev kullanıcısı... Her türlü bilgisayar ve sistem sorunlarınızda 1999 yılından beridir %100 ÇÖZÜM GARANTİSİ ile çalışmaktayız.

 

Tüm sistem sorunlarınıza markalaşmadan bağımsız, müşteri isteği ve memnuniyeti ön planda tutularak; en kısa sürede en ekonomik ve etkili çözümler sunan ekibimiz ile cevap vermekteyiz.


Kurumsal bakım anlaşması yapmış olduğumuz firmalara
7 / 24  limitsiz teknik destek hizmeti sunmaktayız.

 

Firmanıza özel bakım anlaşması teklifleri için lütfen bizimle iletişim kurunuz. İletişim için...